Prawdziwe piękno w rozmiarze XXL. Modelka plus size pilnie poszukiwana


Prawdziwe piękno w rozmiarze XXL. Modelka plus size pilnie poszukiwana
2017-12-06
Masz pełny biust, zaokrąglone biodra i daleko ci do rozmiaru 38? Jeżeli dobrze czujesz się w swoim ciele z powodzeniem możesz zgłosić się do projektu, który realizuje firma Axami, będąca jednym z liderów na polskim rynku bieliźniarskim.

Już niejedna kobieta udowodniła, że z kilkoma nadprogramowymi kilogramami można wyglądać zmysłowo i seksownie. Teraz do grona modelek w rozmiarze XXL może dołączyć kolejna, odważna przedstawicielka płci pięknej.

Przeczytaj również:

 

 

- Dajemy szansę zarówno dziewczynom jak i dojrzałym kobietom, które odznaczają się krąglejszymi kształtami. Z grona tych, które się do nas zgłoszą wybierzemy tę najpiękniejszą i zaproponujemy jej sesję zdjęciową w naszej bieliźnie – mówi Edyta Skutnicka, projektantka i  właścicielka firmy Axami. 

 

Modelka plus size zostanie zaproszona na profesjonalną sesję zdjęciową. W tym czasie będzie prezentować się w 20 kompletach bielizny, które później zabierze ze sobą.

 

- Do naszego projektu może zgłosić się naprawdę każda kobieta. Wiek ani waga nie mają znaczenia. Jesteśmy w stanie udowodnić, że każda kobieta jest piękna – zachęca Edyta Skutnicka.

 

Panie, które mają chrapkę na tak specyficzną sesję zdjęciową, powinny przesłać  dwa zdjęcia: fotografię prezentującą całą sylwetkę eksponującą ciało i zdjęcie twarzy - axami@axami.pl

 

Rozstrzygnięcie kastingu nastąpi 27 grudnia, a sesja zostanie zorganizowana w styczniu przyszłego roku.  Nadesłał:

publicum

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl