PIŁKA W GRZE - AKCESORIA DLA MAŁEGO I DUŻEGO KIBICA!


PIŁKA W GRZE - AKCESORIA DLA MAŁEGO I DUŻEGO KIBICA!
2018-05-16
Dla miłośników mundialowych emocji zbliża się wielkie święto - już po raz 21. zmierzą się najlepsze reprezentacje świata.

Wraz z rozpoczęciem turnieju futbolowe szaleństwo opanuje nawet tych, którzy na co dzień nie śledzą wyników. Mecze to nie tylko czysta sportowa ekscytacja, to także moment spędzania czasu z rodziną i szansa na wspólne przeżycia podczas wypadów na mecze, czy choćby oglądania ich z domowej kanapy. Niezależnie od miejsca kibicowania, odzieżowe detale świetnie uzupełnią celebrację piłkarskich zmagań.

Przeczytaj również:

88 lat temu w Urugwaju meczem Francja – Meksyk rozpoczęły się pierwsze w historii piłkarskie mistrzostwa globu. Kibice mogli wtedy po raz pierwszy ekscytować się zmaganiami najlepszych reprezentacji, wśród których mistrzami okazali się wówczas gospodarze. Na całym świecie fanów piłki nożnej są miliony – mężczyźni, kobiety czy dzieci, z których wielu marzy, by w przyszłości samemu zdobywać bramki na największych stadionach. Są też ci, których zadowala obserwacja 

i kibicowanie: a to z domowego fotela, a to z zatłoczonego pubu, a to ze stadionów. Chcąc nadać stylowy charakter piłkarskim wydarzeniom, firma Wola stworzyła wyjątkową kolekcję mundialowych skarpet.

- Wiemy, jak wielką frajdę takie produkty sprawiają dzieciakom, a tym bardziej, gdy mogą wybrać podobne wzory razem z tatą czy mamą. To drobny element ubioru, a jednak potrafi wywołać uśmiech i zaakcentować piłkarską pasję – mówi Karolina Kochańska, brand manager marki Wola, producenta skarpet i rajstop dla całej rodziny. – Wzory bazują przede wszystkim na kolorystyce polskiej flagi. Natomiast oferujemy wiele rozmiarów oraz wybór między standardowymi skarpetkami a stopkami. Każdy model cechuje perfekcyjne wykonanie i najwyższa jakość – dodaje.

Polska firma Wola jest blisko rodzin i ich potrzeb oferując skarpetki dla wszystkich, nie tylko wygodne i praktyczne, ale także okolicznościowe, wzorami nawiązujące do ważnych wydarzeń, do jakich niewątpliwie należą futbolowe rozgrywki z udziałem polskich drużyn.

Tegoroczny turniej jest wyjątkowy ponieważ po 12 latach przerwy znów zagrają na nim „biało-czerwoni”. W przeszłości już dwukrotnie stawali na podium, zajmując trzecie miejsce w 1974
i 1982 roku. Może podczas mistrzostw w Rosji nawiążą do tych sukcesów lub powalczą o jeszcze lepszy wynik?Nadesłał:

Kamila Bo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl