Nowy salon z bielizną w NoVa Park


Nowy salon z bielizną w NoVa Park
2018-05-25
W piątek 18 maja do grona najemców NoVa Park dołączył salon SAMANTA oferujący ekskluzywną bieliznę damską.

SAMANTA to polski producent ekskluzywnej damskiej bielizny działający na rynku od 1992 roku. Samanta posiada w swojej ofercie bogaty wybór bielizny damskiej oraz oferuje usługi Indywidualnego Doboru Bielizny oraz szycia produktów na indywidualne zamówienia. Co roku prezentuje dwie kolekcje: wiosenno-letnią i jesienno-zimową, a każda z nich obfituje w nowości w trzech dostępnych submarkach: Samanta Young, Samanta Prêt-á-Porter oraz Samanta Glamour.

SAMANTA to kolejny najemca z branży lingerie, który wzbogacił ofertę handlową NoVa Park. Ekskluzywny asortyment, komfort połączony z pięknym designem i najnowszymi trendami to cechy, których poszukują nasze klientki i mogą je odnaleźć właśnie w marce SAMANTA– mówi Bartosz Frąckowiak, Leasing Manager NoVa Park.

Salon SAMANTA o powierzchni ponad 45 m2 znajduje się na pierwszym piętrze, w sąsiedztwie sklepów Trademode i Elvis.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.plNadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl